O firmie

 

Realty jest firmą prowadzoną przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami z 9-letnim stażem i doświadczeniem na loklanym rynku nieruchomości oraz rodowitą leszczyniankę - Ewę Mania.

Wszystkie oferty są przyjmowane i prowadzone osobiście przez Ewę gwarantując klientom stałą, profesjonalną i solidną obsługę, fachowe doradztwo i poufoność powierzonych transakcji. Każda oferta jest opracowywana pod właściwym i najkorzystniejszym dla niej kątem. 

Ewa ukończyła studia wyższe za granicą oraz studia podyplomowe z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Poznaniu. 

Kto zapłaci prowizję?

Zlecający.

Prowizję dla biura nieruchomości pokrywa ten, kto zleca Pośrednikowi czynność. Może ona obejmować: sprzedaż, poszukiwania z kupnem, wynajem, doradztwo czy wycenę rynkową nieruchomości.

Godziny pracy.

Godziny pracy Pośrednika są nienormowane. Spotkania, prezentacje i konstultacje odbywają sią po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się. Wynika to z faktu, że praca w nieruchomościach jest tak naprawdę pracą w terenie i często biuro jest po prostu zamknięte.

Spotkania są umawiane telefonicznie/mailowo po to, aby zagwarantować klientowi odpowienią ilość czasu i 100% uwagi, których wymaga bezpieczeństwo jego majątku.

 

606 129 822    l    KONTAKT@REALTYNIERUCHOMOSCI.COM

  

Siedziba biura: ul. Narutowicza 37/4, 64-100 Leszno

(narożnik ul. Marcinkowskiego)    

                        

CO OFERUJEMY?  

  • kompleksowe przygotowanie oferty do sprzedaży (wycena, zdjęcia, opisy)
  • akcję marketingową (promocja, ogłoszenia on-line, baza klientów poszukujących)
  • bezpośredni kontakt i obsługa potencjalnych klientów
  • negocjowanie warunków sprzedaży
  • odpowiedzialność i bezpieczeństwo przeprowadzonej transakcji (ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz licencja zawodowa wydana przez Ministra Infrastruktury z numerem 16434)
  • wiedzę popartą 9-letnim doświadczeniem zawodowym
  • zapewniamy pomoc w obsłudze notarialnej i prawnej 
  • bezpłatne doradztwo kredytowe

 

Ewa Mania

   – właściciel i pośrednik z licencją zawodową nr 16434 nadaną przez Ministra Infrastruktury RP i ubezpieczeniem OC pośrednika. Posiada merytoryczne przygotowanie do wykonywania zawodu pośrednika poparte wieloletnim doświadczeniem praktycznym:

 

licencja zawodowaPodyplomoweszkolenieOCCU Boulder