Wyniki wyszukiwania: 19

Nowe, umeblowane mieszkanie z tarasem

wielkopolskie, Leszno, Nowy Rynek

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania jednopokojowego z TARASEM w centrum Leszna Lokalizacja: Nowy Rynek, Leszno Piętro: pierwsze Wykaz pomieszczeń: - 1 pokój - półotwarta kuchnia - łazienka - balkon Powierzchnia: 27 m2 Pełne wyposażenie z AGD poza pralką. Klimatyzacja....

  • Powierzchnia: 26 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • )
  • Piętro: 1/3
  • Cena za m2: 53,85 PLN
Cena 1 400 PLN Szczegóły

Jasna, przytulna kawalerka/parking

wielkopolskie, Leszno, Śniadeckich
wielkopolskie, Leszno, Śniadeckich, Jasna, przytulna kawalerka/parking Bez prowizji

Przedstawiam Ci przytulne, wyposażone mieszkanie do wynajęcia w nowo-powstałym budynku przy centrum miasta w cichej, kameralnej lokalizacji Gustownie urządzona w lekkim, jasnym skandynawskim stylu Nowy budynek o podwyższonym standardzie z windą i własnym, bezpłatnym parkingiem Obiekt jest monitorowany

  • Powierzchnia: 24,51 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • )
  • Piętro: 2/3
  • Cena za m2: 69,36 PLN
Cena 1 700 PLN Szczegóły

Komfortowe, jasne, ustawne, przestronne z b. dużym balkonem

wielkopolskie, Leszno, Gronowe Zacisze
wielkopolskie, Leszno, Gronowe Zacisze, Komfortowe, jasne, ustawne, przestronne z b. dużym balkonem Na wyłączność

Oferujemy komfortowe mieszkanie DWUPOKOJOWE do wynajęcia w Gronowie Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bloku z windą. Posiada duży, zadaszony balkon - na całą szerokość mieszkania! Szerokie, przesuwne okna balkonowe z roletami zewnętrznymi. Mieszkanie jest wyjątkowo komfortowe, ustawne, jasne i przytulne. Bardzo...

  • Powierzchnia: 31,73 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: 2/3
  • Cena za m2: 53,58 PLN
Cena 1 700 PLN Szczegóły

Przytulne, komfortowe, niskoczynszowe mieszkanie

wielkopolskie, Leszno, Gronowe Zacisze

Prezentujemy komfortowe mieszkanie na sprzedaż w siedmio letnim bloku na Gronowym Zaciszu Mieszkanie znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze z balkonem od wschodu. Posiada klimatyzację, rolety zewnętrzne oraz moskitiery. Lokal jest cichy i zapewniający prywatność ponieważ nie sąsiaduje z żadnym mieszkaniem - jest...

  • Powierzchnia: 54,30 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • )
  • Piętro: 3/3
  • Cena za m2: 9 189,69 PLN
Cena 499 000 PLN Szczegóły

Okazja! Nowe mieszkanie niskoczynszowe z balkonem

wielkopolskie, Leszno, Łowiecka
wielkopolskie, Leszno, Łowiecka, Okazja! Nowe mieszkanie niskoczynszowe z balkonem Bez prowizji

OFERUJEMY JUŻ OSTATNIE TRZY MIESZKANIA - 47,75 m2 położone na 1, 2 i 3 piętrze Posiadamy indywidualne garaże w budynku do sprzedaży zewnętrznej z księgą wieczystą: - 18,50 m2 w cenie 59.900 zł brutto - 21 - 25 m2 w cenie 69.900 zł brutto (w tym VAT 23%) Blok jest atrakcyjnie położony przy PARKU z...

  • Powierzchnia: 47,75 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: 2/4
  • Cena za m2: 7 997,91 PLN
Cena 381 900 PLN Szczegóły

Nowe, komfortowe 2 pokoje + balkon/ogródek

wielkopolskie, Leszno

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową położoną przy granicy Leszna i Święciechowy Oferujemy 13 mieszkań i 4 garaże na sprzedaż w nowym kameralnym budynku w Święciechowie przy ul. Warzywnej Inwestycja zostanie zrealizowana do końca sierpnia 2026 Oferujemy 3 kawalerki oraz 10 mieszkań...

  • Powierzchnia: 41,91 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: 1/2
  • Cena za m2: 8 539,73 PLN
Cena 357 900 PLN Szczegóły

Nowa kawalerka z balkonem, 100 zł czynsz

wielkopolskie, Leszno
wielkopolskie, Leszno, Nowa kawalerka z balkonem, 100 zł czynsz Bez prowizji

• Powierzchnia: 25,20 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • )
  • Piętro: 1/2
  • Cena za m2: 9 599,21 PLN
Cena 241 900 PLN Szczegóły

Ustawne 2 pokoje w nowym, niskoczynszowym apartamentowcu

wielkopolskie, Leszno
wielkopolskie, Leszno, Ustawne 2 pokoje w nowym, niskoczynszowym apartamentowcu Bez prowizji

• Powierzchnia: 32,34 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: 2/2
  • Cena za m2: 8 840,45 PLN
Cena 285 900 PLN Szczegóły

Okazyjnie - Nowe mieszkanie deweloperskie

wielkopolskie, Leszno, Irlandzka

Jesteśmy lokalnym, niezależnym biurem obrotu nieruchomościami działającym na rynku leszczyńskim od 15 lat Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 17. Masz pytania lub chcesz umówić się na prezentację? Zadzwoń bezpośrednio pod nr: 606 129 822 w godzinach naszej pracy; nie odpowiadamy na SMS-y.

  • Powierzchnia: 38,88 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: parter/2
  • Cena za m2: 9 387,86 PLN
Cena 365 000 PLN Szczegóły

Gotowa inwestycja nad jeziorem

wielkopolskie, leszczyński, Włoszakowice, Boszkowo-Letnisko, Dworcowa

Oferujemy Państwu do sprzedaży wykończone mieszkanie całoroczne w Apartamentowcu HORIZON PARK w BOSZKOWIE-LETNISKU Mieszkanie położone jest na parterze budynku zlokalizowanego w pierwszej linii brzegowej z prywatną plażą i dostępem do wody. Mieszkanie posiada klimatyczny ogródek z tarasem i piaskiem wokół otoczonym thujami...

  • Powierzchnia: 28,28 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • )
  • Piętro: parter/5
  • Cena za m2: 19 445 PLN
Cena 549 900 PLN Szczegóły

Nowe mieszkanie w apartamentowcu z własną plażą

Oferujemy Państwu do sprzedaży NOWE kompletnie wykończone mieszkanie całoroczne w HORIZON PARK w BOSZKOWIE-LETNISKU Mieszkanie położone jest na drugim piętrze nowego apartamentowca z prywatną plażą i dostępem do wody. Obiekt znajduje się w pierwszej linii brzegowej Apartament został starannie wykończony z bardzo dobrej jakości...

  • Powierzchnia: 28,28 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • )
  • Piętro: 2/5
  • Cena za m2: 19 445 PLN
Cena 549 900 PLN Szczegóły

Osiedle Lniane-II etap. Bez prowizji!

wielkopolskie, Leszno, Estkowskiego

BEZ PROWIZJI I BEZ PCC DLA KUPUJĄCEGO Prezentujemy DRUGI ETAP Nowej Inwestycji na mapie Leszna - w jednej z najlepszych, najbardziej pożądanych lokalizacji: u zbiegu ulic Estkowskiego i Austriackiej OSIEDLE LNIANE zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni, to inwestycja składająca się ze 160 mieszkań, 92 garaży i 48 schowków, podzielona...

  • Powierzchnia: 44,34 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: parter/2
  • Cena za m2: 9 800 PLN
Cena 434 532 PLN Szczegóły

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.